Warsztat OBRAZ KOBIETY to zaproszenie do kreatywnych poszukiwań, przyjrzenia się sobie z dystansu dzięki możliwościom, jakie daje artystyczna ekspresja (malowanie, taniec, ruch, fotografia) czy dostrzeżenie siebie w opowieściach innych kobiet. Każda z nas jest inna. Każda z nas jest ważna. Łączy nas kobiecość, a nawet wspólnota kobiet, uniwersalne doświadczenia, tęsknoty, zrozumienie, a czasem zdziwienie, że nasza wrażliwość to siła.

Tym razem również kameralnie, w bliskości, niemal w lasie, z psem i kotami, z prostym jedzeniem, w kobiecej przestrzeni, z myślą o kobietach, które potrzebują rozmów, dzielenia się historiami, wzajemnej obecności i chcą być blisko siebie. Można się zastanowić, czy nie skrzyknąć się z przyjaciółkami.

Podczas warsztatu poruszymy tematykę akceptacji, poczucia własnej wartości, zastanowimy się, czy umiemy wyjść z kulturowego kanonu kobiecego piękna i być sobą – rozwijać się oraz korzystać z naszego potencjału? Dzięki fotografii symbolicznie będziecie mogły wykreować nowy początek, a może zostawić wszelkie zbędne przekonania i odważycie się na pokazanie siebie w tu i teraz. Sprawdzimy również jak nam, kobietom się współpracuje, czy umiemy wzajemnie się wspierać w naszych działaniach. Chciałabym razem z Wami stworzyć obraz Kobiety, który będzie namacalnym dowodem spotkania – artystycznym szkicem wstępu do opowieści o kobietach stworzonej przez kobiety. Jak? Skorzystamy z metod i narzędzi arteterapeutycznych, które zostaną połączone z mini sesjami fotografii portretowej.

Zapraszam serdecznie!

GALERIA – tutaj możesz zobaczyć, jak warsztaty wyglądały w ubiegłym roku.

MIEJSCE: ORENDA, Lacka Buda 2, 16-020 Czarna Białostocka gmina

TERMIN: 23,24,25 lipca

KOSZT WARSZTATU: 390 zł (ilość miejsc ograniczona, w cenę są wliczone materiały plastyczne, płótno, 2 zdjęcia portretowe w formie cyfrowej oraz jeden wydruk w formacie 20×30) Będzie możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć z sesji.

KOSZT NOCLEGÓW W DOMKU GOŚCINNYM: 2 x 60 zł + wyżywienie w dniu warsztatu oraz kolacja i śniadanie: 120 zł.

ZAPISY DROGĄ MAILOWĄ: czajkowskakm@gmail.com (w temacie proszę wpisać WARSZTAT OBRAZ KOBIETY)

NOCLEG: Marzanna Hlebowicz 789 371 005, mail: marzanna10@interia.pl

KONTAKT:

Kasia Czajkowska 691 813 592

Marzanna Hlebowicz 789 371 005

WARSZTAT PROWADZI

KASIA CZAJKOWSKA / zajrzyjcie do zakładki O MNIE

DOM ORAZ FIRMĘ ORENDA PROWADZI

MARZANNA HLEBOWICZ

tworzy dom ORENDA, przestrzeń kobiet, twórczości, wspólnot, celebracji, oczyszczenia i radości. Masuje, pysznie gotuje, prowadzi saunę i dom gościnny. O swoim miejscu mówi tak: „Przestrzeń ORENDA, czyli połączenia też z samym sobą, gdzie istotą jest Spotkanie, Harmonia, Otwartość, Tolerancja, Przepływ…pomiędzy osobami, zwierzętami, samym sobą…, to przestrzeń, która uspokaja, leczy, daje oddech. Moja firma więc i dom, i cała przestrzeń to ORENDA . Słowo z języka Indian Seneka. Miejsce Połączenia i Spotkania… również z Samym Sobą.”

www.esencjaorenty.pl

DOJAZD

Lacka Buda 2. Polecam dojazd przez Czarna Białostocka, kierunek Czarna Wieś Kościelna, jedziemy prosto cały czas, mijamy Kosmaty Borek i dojedzie się do Oleszkowa. W Oleszkowie trzeba skręcić w lewo i po chwili jest Lacka Buda. Dom po prawej stronie. Są inne drogi, ale dojazd przez las od strony szosy na Augustów może być trudny jeśli będzie błoto w lesie, po drugie jest zakaz wjazdu do lasu. Jeśli ktoś kieruje się nawigacją, proszę wpisywać Oleszkowo. Nawigacja nastawiona na Lacką Budę czasami wyprowadza w las…

LUB jeśli pociągiem lub autobusem, to najlepiej dotrzeć do Czarnej Białostockiej, skąd Marzanna mogłaby Was odebrać.