W nawale wszystkich obowiązków i wiecznej bieganiny w końcu dopadły mnie nostalgiczne myśli i zaduma. Włączyłam komputer a tam zdjęcia zrobione przez Kasię Czułe Oko — fotografia portretowa i arteterapia. Mega fotografa, mega kobietę i wspaniałą terapeutkę duszy. Dziękuję za te chwile Kasiu.

Aneta Jurek

Kasiu, pięknie dziękuję za podróż w głąb siebie. Bardzo miło wspominam wspólnie spędzony dzień. Rozmowy, spacer i przy okazji Twój czuły obiektyw. Niepostrzeżenie fotografowałaś, co sprawiało, że czułam się cały czas sobą, rozluźniona. Polecam z serca pracę z Kasią. Potrafi z czułością trafić w serce.

Ewa Piwnicka

Przyznaję, że jestem bardzo trudnym obiektem do fotografowania. Nie znoszę, gdy ktoś robi mi zdjęcie, nie lubię pozować i całej tej otoczki. Dlatego postawiłam przed Kasią bardzo trudne zadanie, stworzenia wizerunku mojej marki – trener rozwoju osobistego. Kasia nie dość, że zupełnie nie przejęła się moimi „najeżonymi” pozami, niestrudzenie motywowała mnie do otwarcia się, podsuwała pomysły wizerunkowe i była w tym niezmordowana. Efekt przerósł moje oczekiwania – dosłownie. Dostałam pakiet zdjęć, dzięki którym mogłam zaprezentować moją nową stronę www i nawet jestem z niej dumna:) Resztę zdjęć wykorzystuję do tej pory, tworząc treści na Fb i Insta. Kasiu, moja wdzięczność jest ogromna. To co robisz, to dużo więcej niż zdjęcia!

Izabela Muther Business Performance Coach

Podczas warsztatów WYJŚĆ Z KLATKI szczególnie pociągnęła mnie praca z metaforą oraz fotografia w funkcji arteterapii. Pod Czułym Okiem Kasi Czajkowskiej, w przyjaznej atmosferze, pozwoliłam sobie na zabawę i spontaniczność. Prawdziwie uwalniające warsztaty. Praca nad sobą w lekkiej, artystycznej formie. Dziękuję Kasi, współuczestniczkom i Fundacji Metamorfozy, która nas gościła.

Asia