Grupa twórczego podejścia do życia i rozwoju kreatywności DROGA PRZEMIAN to cykl 8 międzypokoleniowych spotkań, które bazują na książkach Julii Cameron:
„Nigdy nie jest za późno na nowy początek” oraz „Droga artysty”.

Razem będziemy się motywować do działania. Poznamy podstawowe narzędzia Julii Cameron. Stworzymy bezpieczne miejsce do przekraczania blokad twórczych, odkrywania – czasem na nowo lub przypomnienia sobie, co daje radość i sprawia, że częściej zachwycamy się życiem, a nawet mamy odwagę sięgać po marzenia.

„Droga przemian” to przestrzeń do indywidualnej pracy oraz możliwość otrzymania wsparcia od grupy, czasem przejrzenia się w innych jak w lustrze, zrozumienia schematów, które zatrzymują i odciągają
od zajęcia się swoją pasją, hobby, które sprawia nam przyjemność, własnym biznesem czy ważnym dla nas przedsięwzięciem.

Opierając się na doświadczeniach z poprzednich edycji grupy/grona „Droga artysty” postanowiłyśmy połączyć obie książki Julii Cameron. Nowe początki zdarzają się nam niezależnie od wieku. Początek i koniec to naturalna kolej rzeczy. Widzimy i czujemy wielką moc w międzypokoleniowych spotkaniach. Dzięki takiej wymianie możemy więcej zrozumieć. Uczymy się partnerstwa i szacunku z poziomu otwartości na drugiego człowieka, a nie hierarchii, czy stereotypów. Przełamujemy powtarzające się przez pokolenia przekonania i uwalniamy od nich. Bierzemy z różnorodnych doświadczeń to, co najlepsze i zapraszamy zmiany, z łagodnością.

Serdecznie zapraszamy,
Katarzyna Czajkowska & Joanna Ćwik

Droga Przemian jest propozycją dla Ciebie:

W programie twórczego podejścia do życia i rozwoju kreatywności znalazły się również inspiracje z obszarów: budowania odporności psychicznej i wspierania procesu zdrowienia, zmian nawyków, uważności, wdzięczności, wyznaczaniu celów zgodnie z wartościami i odwagi w działaniu z wrażliwością.

Zajęcia poprowadzą Katarzyna Czajkowska – arteterapeutka i fotografka oraz Joanna Ćwik – architektka krajobrazu i florystka.

Zapisy:

Opłata za cykl wynosi: 200 zł
Jeśli jesteś studentką/studentem Uniwersytetu Metamorfozy zapytaj o zniżkę.

Mail: warsztaty.metamorfozy@gmail.com

Zajęcia startują 28 września o w czwartek o godz. 17.30-20.00

Miejsce: Fundacja Metamorfozy, ul. Marszałkowskiej 81 / domofon 20

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od miasta stołecznego Warszawy

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy-e1675193048804.png