#info

Warsztat z cyklu „Praga jest kobietą” – arteterapia, którego gościem specjalnym będzie Katarzyna Czajkowska

fot. Katarzyna Chlebowska / Sol fotografia

Pierwsze spotkanie odbędzie się 23 września o godz. 18:30 w przestronnej sali przedszkola Little Mole ul.Riegrovy sady 38, Prague 2

Warto wpaść i doświadczyć spotkania w kręgu kobiet i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim gronie.

Kasia to arteterapeutka i fotografka w Czułe Oko, poprowadzi dla nas warsztat „Obraz Kobiety” z wykorzystaniem technik malarskich… Wspiera kobiety w ich rozwoju.

Opis warsztatu „Obraz Kobiety”

Warsztat „Obraz Kobiety” to zaproszenie do kreatywnego życia, przyjrzenia się sobie z dystansu dzięki możliwościom, jakie daje artystyczna ekspresja czy dostrzeżenie siebie w opowieściach innych kobiet. Każda z nas jest inna. Każda z nas jest ważna. Łączy nas kobiecość.

Podczas warsztatu poruszymy tematykę kobiecości, akceptacji, zastanowimy się, czy umiemy wyjść z kulturowego kanonu kobiecego piękna i być sobą – rozwijać się oraz korzystać z naszego potencjału?

Sprawdzimy również jak nam, kobietom się współpracuje, czy umiemy wzajemnie się wspierać w naszych działaniach? Chcemy razem z Wami stworzyć obraz Kobiety, który będzie namacalnym dowodem spotkania – artystycznym szkicem wstępu do opowieści o kobietach stworzonej przez kobiety. Jak? Skorzystamy z metod i narzędzi arteterapeutycznych.

Spotkania organizują:

Asia Fendrychova, magister angielskiej lingwistyki i pedagogiki, lata wspierająca pracowników w HR. Dla równowagi życiowej uprawia przeróżne sporty, medytuje i praktykuje zasady mindfulness. Uwielbia spotkania pełne babskiej energii i wzajemnego wsparcia. W Pradze jest zakochana już 12 lat.

Ania Trafisz / Waka Waka Fotografia Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania fotografka i joginka śmiechu. Od lat prowadzi kręgi kobiet, bo uważa, że wspaniale jest czuć dziewczyńskie wsparcie. Od roku mieszka z rodziną w Pradze, którą pokochała całym sercem. 

Serdecznie zapraszamy,

A&A

fot. Katarzyna Chlebowska / Sol fotografia