#info

Portret Wizerunkowy

Portret wizerunkowy jest wizytówką nas samych. Wzmacnia nasz potencjał oraz wspiera budowanie relacji z klientami. Pokazuje z jakim zaangażowaniem i pasją podchodzimy do naszej pracy bądź to kim jesteśmy i dlaczego warto z nami współpracować. Niczego nie ukrywa. Obrazuje często radość i dumę z tego, co robimy i przedstawia nas światu, oznajmiając często samym spojrzeniem – Oto Ja, to moja misja, a to moja praca, moje usługi, moje produkty, moje dzieła, moja przestrzeń. Jestem sobą i kocham to, co robię. Możesz mi zaufać. O co więcej pytać? Obraz mówi sam za siebie.

Zdjęcie do CV

Zdjęcie do CV jest najprostszą i najbardziej powszechną wersją naszego profilu zawodowego. Bardzo niedoceniany, w myśl zasady, że liczy się treść, tak jak „książki nie ocenia się po okładce”. Owszem, ale co jeśli będzie więcej kandydatów o identycznych kompetencjach na stanowisko, o którym od dawna marzysz? Trudno wówczas podjąć decyzję, kogo zaprosić do dalszego etapu rekrutacji, komu zaproponować rozmowę o pracę? Żyjemy w kulturze obrazkowej, w większości przypadków bezwiednie popatrzymy na zdjęcie, a dopiero potem przejdziemy do treści.

Portret wizerunkowy

Fotografia to profesjonalne wsparcie naszego biznesu. Często to nasza osoba jest głównym fundamentem naszej zawodowej działalności. Obraz, który jest spójny z tym kim jesteśmy, pokazujący naszą pasję i zaangażowanie, a do tego nasz warsztat, którym śmiało się chwalimy buduje zaufanie. Zdecydowanie ułatwia nawiązywanie relacji z nowymi klientami. Natomiast stali klienci z przyjemnością do nas wracają i polecają nas znajomym.

Firmy

Fotografia pracowników wzmacnia pozytywny wizerunek marki, podnosi jej prestiż. Portret spójny z ideami i misją firmy podkreśla profesjonalizm i wyróżnia odpowiednio dobrany zespół specjalistów, którzy są gwarancją jakości oferowanej usługi bądź produktu. Z pewnością takie fotografie ułatwiają komunikację z klientem i pomagają mu podjąć decyzję o wyborze waszej usługi bądź produktu. Ponadto mogą również wspierać porozumiewanie się między pracownikami. Szczególnie jeśli jest to duża firma czy międzynarodowa korporacja, gdzie bezpośredni kontakt z wielu powodów może być utrudniony, podobnie jak zapamiętanie wszystkich imion i nazwisk, nie wspominając już o twarzach poszczególnych osób. Komunikację za pośrednictwem nowych technologii może usprawnić, np. stopka ze zdjęciem pracownika, która pomoże zadbać o dobrą, bardziej życzliwą atmosferę w firmie.

Serdecznie zapraszam

Skontaktuj się