#info

Portret arteterapeutyczny z wglądem psychoterapeutycznym

to autorski pomysł mój i Iwony Centki. Sesja opiera się na arteterapii i psychoterapii. Jest to forma przeznaczona do pogłębienia procesu terapeutycznego, przyjrzenia się, gdzie tkwi problem, co jest największym oporem utrudniającym szczęśliwe życie w pełni swoich możliwości. Pomaga w zaakceptowaniu siebie. Pozwala doświadczyć sprawstwa. Jest kreatywnym sposobem rozwoju.

Jak wygląda sesja?

Podczas sesji korzystamy z psychorysunku, który w zależności od potrzeby może być uzupełniony o inne techniki arteterapeutyczne. Każdą osobę traktujemy indywidualnie, więc to od Ciebie zależy jaki przebieg będzie miała sesja, projektujemy ją specjalnie dla Ciebie. Ważnym elementem jest fotografia, która poprzez dokumentację oraz jako formę Twojego lustra wspiera rozumienie sytuacji, w której jesteś. Kolejnym etapem jest dogłębna psychoterapeutyczna analiza prac, podsumowanie oraz zamkniecie procesu.

 

Prowadzące:

Iwona Centka

psychoterapeutka, doradca zawodowy, współwłaścicielka Instytutu Rozwoju Osobistego Sens 

Swoją drogę odkrywania siebie rozpoczęłam przypadkiem, lata temu i jak dziś stwierdzam – była to najlepsza decyzja w moim życiu. Staram się być wierna sobie, marzeniom, wartościom i pasjom. Towarzyszę innym w zrozumieniu, poznaniu i pokochaniu siebie. Łączę wiedzą psychologiczną zdobytą podczas 4-letnich studiów terapeutycznych, ze swoją wielką wiarą w drugiego człowieka.

 Kasia Czajkowska

fotografka i  arteterapeutka

W swojej pracy arteterapeutycznej najchętniej korzystam z fotografii, którą łączę z ekspresją plastyczną, muzyką i ruchem. Każdy z nas potrzebuje indywidualnej drogi otwarcia. Są ramy i jest punkt wyjścia. Resztę każdy tworzy sam i wybiera te formy wyrażania siebie, które są mu najbliższe.

Skontaktuj się