#info

Warsztaty

warsztaty kobiece_edytowany-1

 

Ja – Kobieta

„Ja – Kobieta” to warsztat stworzony z myślą o kobietach przez uzupełniający się nawzajem duet Kasię Czajkowską (fotografkę i arteterapeutkę) i Martę Kozioł (wizażystkę i stylistkę) . Jest on doskonałym pretekstem, by spotkać się z innymi kobietami i przyjrzeć się sobie, docenić siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości.

Staramy się tworzyć dla Was przestrzeń z dobrą energią, atmosferę zaufania i troski, gdzie będziecie mogły się wzajemnie inspirować, poznawać niezwykłe kobiety, wymieniać doświadczeniami, poczuć siłę wspólnoty i płynącej z niej mocy. Powrócić do korzeni i przy naszym wsparciu celebrować kobiecość. W każdej z nas drzemie wyjątkowa Kobieta. Warto ją obudzić i pozwolić rozwinąć skrzydła.

Kasia i Marta

portret-z-dusza2_edytowany-2

Portret z Duszą

„Portret z Duszą” to autorski warsztat Kasi Czajkowskiej łączący arteterapię z fotografią. Dedykowany dla każdego, kto pragnie żyć w zgodzie ze sobą. To opowieść o sile i słabości, droga do akceptacji, sposób na odczarowanie tych aspektów ciała i przekonań na swój temat, które uwierają, jak również celebracja tego, co w sobie uwielbiamy. Sesja portretowa to podarowanie sobie uwagi, spojrzenia, którego może kiedyś zabrakło, było go za mało lub było krzywdzące i krytyczne. Nasze ciało to pamięta. Zamiast rozkwitać – kuli się. Zdarza się, że nie integruje się z wnętrzem, duszą. Z jakichś powodów nam do tego, kim się stajemy. Podczas możesz opowiedzieć o sobie, jak siebie widzisz. Jeśli sobie na to pozwolisz, staniesz się posiadaczem wielobarwnego obrazu, na którym możesz pokazać wiele swoich twarzy. Tym sposobem fotografia stanie się pretekstem do zdystansowania się do siebie, akceptacji i ukochania różnych swoich kawałków. Zdjęcia są przede wszystkim dla Ciebie. Sesja fotograficzna to fotoarteterapeutyczne spotkanie ze sobą. Bywa, że jest ona uwieńczeniem bądź początkiem odkrywania swojej wyjątkowości.

 

 

Skontaktuj się ze mną