#info

Obudź w sobie piękno

„Obudź w sobie piękno” to warsztat o kobiecych rolach, o tym czego nie musimy, a co możemy dla siebie zrobić. Motywem przewodnim jest dla nas akceptacja i wzmocnienie pewności siebie – docenienie piękna w codziennym zabieganiu, w naturalności.

Ideą naszego spotkania jest naturalność i akceptacja siebie w codzienności, gdzie często brakuje czasu na perfekcyjny makijaż. Pytanie, czy go potrzebujemy? By ułatwić Wam codzienne docenianie siebie zrealizujemy fotograficzne sesje portretowe w obu odsłonach – przed i po propozycjach wizażowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu bardziej siebie docenicie, a wyrazisty, odważny makijaż, czasem szalony, innym razem artystyczny będzie na specjalne okazje. Codziennie natomiast będziecie dumnie nosiły się ze swoim podkreślonym pięknem. Cieszyły lepszym samopoczuciem, wiarą w siebie i czasem, którego zostanie nieco więcej na przyjemności ;)

Zapraszamy Was do przestrzeni, w której będziecie mogły się na chwilę zatrzymać, usiąść w kręgu z kobietami, w atmosferze zaufania i troski podzielić się swoimi historiami, porozmawiać o tym, co w sobie lubicie, a czego nie. Będziecie mogły dowiedzieć się, jak podkreślić swoją urodę, może coś zmienić w swoim makijażu, coś dodać lub z czegoś zrezygnować, doświadczyć sesji fotograficznej, a po jakimś czasie przypomnieć sobie o nas;) , gdy będziecie oprawiały swoje ulubione zdjęcie :)

Kasia & Marta

O NAS

Z Martą spotkałyśmy się w dość kluczowym momencie życia. Obie na etapie przemiany i odkrywania życiowej misji;) Nic nie zapowiadało, że się zaprzyjaźnimy, a myśmy się nawet zasiostrzyły;) Różnice nas wzbogacają i dopełniają. Współpracujemy przy tworzeniu warsztatów kobiecych od 2013 roku. W międzyczasie przechodziłyśmy różnego rodzaju transformacje, życiowe rewolucje;) Lubimy się rozwijać, dopingować i inspirować. Przy okazji modyfikujemy nasze warsztaty, co by były spójne z naszymi najnowszymi odkryciami:) Łączymy moc kobiecości, wzajemnego wspierania się, wymiany doświadczeń, rozmów, uważności, akceptacji, wzmacniania wiary w siebie, dzielenia się historiami, a to wszystko wzbogacamy o fotograficzną sesję portretową, sztukę wizażu i arteterapię.

Kasia Czajkowska

KAŻDA O SOBIE, Z OSOBNA ;)

KASIA CZAJKOWSKA

Fotografia wzbogacona o arteterapię to mój sposób na życie. Fascynuje mnie tematyka kobiecości, relacji, równowagi między tym, co kobiece i męskie oraz fotografia jako narzędzie, które pozwala wydobyć wewnętrzne piękno i pomóc w osobistym rozwoju. Szczególnie fotografia portretowa uczy dystansu, akceptacji i wzmacnia pewność siebie. Przez lata sprawdzałam pozytywne jej aspekty na sobie. Teraz staram się zarażać nimi innych. Mam szczęście do ludzi, a oni do mnie. Nie ma przypadków, są znaki, które nas prowadzą tam, gdzie w głębi serca chcemy być, a fotografia to początek odkrywania własnej wyjątkowości.

Więcej o mnie: http://czuleoko.com/czule-oko/misja/

MARTA KOZIOŁ

Jestem wizażystką z wyboru, z miłości do piękna i … kobiet! Uwielbiam kobiety. W nas jest siła, piękno i radość życia! W życiu robiłam różne rzeczy. Wiem jak to jest robić coś, z czym kłóci się całe Twoje wewnętrzne JA. Miałam poczucie, że tracę czas, ale brakowało mi odwagi, żeby posłuchać swojej intuicji i ludzi, którzy widzieli mój potencjał. Wypadek zatrzymał mnie w biegu, położył do łóżka i zmusił do refleksji… Miałam szczęście! Dziś moim mottem życiowym są słowa: Szanuj SIEBIE na tyle, by odejść od wszystkiego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i nie daje Ci szczęścia!!! Odważyłam się i dziś robię to, co sprawia, że jestem szczęśliwa – maluję kobiety!!!! Makijaż jest dla mnie sztuką przemiany, a najcenniejszą nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest zachwyt patrzącej na swoje odbicie w lustrze klientki.

Dyplomowana kosmetyczka i wizażystka. Absolwentka Europejskiej Szkoły Makijażu i Charakteryzacji w Białymstoku, gdzie obroniła dyplom pod opieką Anety Kolendo-Borowskiej. Tworzy i prowadzi Dolinę Natury – miejsce spotkań kobiet ze sztuką makijażu i stylizacji. W Internecie: https://www.facebook.com/marta.koziol.makeup/timeline

O WARSZTACIE

Warsztat łączy w sobie: elementy arteterapii i fotoarteterapii, fotografię, propozycje makijażu codziennego dopasowanego do typu urody i doradztwo w tym zakresie.

Każda z uczestniczek otrzyma zdjęcia nagrane na płytę (wybrane 5 zdjęć) w formacie gotowym do wydrukowania oraz 2 odbitki papierowe.

Podczas warsztatu zapewniamy drobny poczęstunek. Obiad natomiast we własnym zakresie. Przewidujemy jedną dłuższą przerwę. W razie wątpliwości czy pytań zapraszamy do kontaktu.

Czas: 9.00 – 18.00

Koszt: 300 zł

Zapisy przyjmujemy na e-mail: martakoziolmakeup@gmail.com

Ilość miejsc ograniczona. Gwarancją rezerwacji miejsca jest zaliczka – 50 zł.

Miejsce: Mokotów / Warszawa

Kontakt:

Marta Kozioł
martakoziolmakeup@gmail.com, 792 197 908

Katarzyna Czajkowska
czajkowskakm@gmail.com, 691 813 592